Konut Paket Sigortası


Tam Ziya Sigortası

Herkesin hayatında en önemli birkaç yerin başında ev gelir. Sevinçlerimizi, hüzünlerimizi, huzurumuzu, sevdiklerimizi bulduğumuz, özel bütün anılarımızı yaşadığımız evinizin güvenliği ve siz sevgili müşterilerimizin mutluluğu için artık Konut Sigortamız var.

Bu sigorta ile yangının, yıldırımın, infilağın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar, yangın sigortası genel şartları hükümleri çerçevesinde, sigorta bedeline kadar temin olunmuştur.

Konut Sigortası yaptırarak evinizi ve eşyalarınızı güvence altına almak, endişesiz yaşamanız açısından fark yaratacaktır. Ayrıca özellikle karşılaşılma olasılığı yüksek olan koşulların ayrı ve doğru şekilde sigortalanması gerektiğinden, bu konuda özellikle çalışılması gerektiğini belirtmek isteriz.

Evinize konut sigortası yaptırmak ne gibi avantajlar sağlayacaktır?

  • Önceden hiçbir şekilde tahmin edilemeyen hırsızlık riskini hayatınızdan çıkaracaktır.
  • Zaman içinde küçük aksiliklere ödediğiniz ücretlere oranla tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.
  • Doğal afet ya da kazalara karşı güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Konut Sigortası, size tek bir poliçe ile birçok avantajı aynı anda sağlayacak, vakit ve nakit tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.
  • En sahibi olmamanız durumunda ise konut sigortanızı yaptırmak, eşyalarınızı güvene almanızı sağlayacaktır.
  • Sel, yangın, hezeyan gibi aklınıza gelen ya da gelemeyen birçok aksilik için evinizi sigortalar, huzurlu olmanızı sağlar.

GENEL ŞARTLAR BİLGİLENDİRME FORMU